عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

کنسرت محمدرضا گلزار

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

حضور ناصر ملک مطیعی در کنسرت

محمدرضا گلزار بازیگر موفق سینمای ایران تازه ترین کنسرت خود را در تاریخ 14 اردیبهشت ماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه برد و برای دومین بار میزبان هواداران خود در پایتخت بود. گلزار در این کنسرت گلچینی از محبوب ترین قطعات منتشر شده خود را برای دوستدارانش اجرا کرد.محمدرضا گلزار

کنسرت محمدرضا گلزار با دو سورپرایز همراه بود . ناصر ملک مطیعی بزرگ مرد سینمای ایران و خواننده سابق گروه آریان از مهمان ویژه این کنسرت بودند.
گزارشی از کنسرت اردیبهشت ماه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، سوپر استار خوش سیما و خوش صدای سینما این روزها مشغول برگزاری تور کنسرت های خود به رهبری “حامد برادران” است 14 اردیبهشت ماه برای دومین بار طی دو سانس و به تهیه کنندگی شرکت هنری “اکسیر نوین” در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

محمدرضا گلزار از حضور ناصر ملک مطیعی در کنسرتش یبسیار خوشحال شد و با انتشار تصویری از این مرد بزرگ در اینستاگرامش نوشت:با افتخار میزبان بزرگ مرد سینمای ایران ، عالیجناب ناصرخان ملک مطیعی بودیم.

گلزار در این کنسرت با اجرای قطعه «چه جوری» روی صحنه حاضر شد و پس از خواندن قطعه اول ضمن سلام و خوش آمد گویی، گفت امشب اتفاق های غافلگیر کننده بسیاری را برایتان در نظر گرفته ایم و میهمان های بسیاری داریم.

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

گلزار با اجرای قطعاتی چون:“بهت عادت کردم”، “دلم شکست”، “لعنتی” و … هوادارانش را با خود همصدا کرد.

همچنین گلزار تازه ترین قطعه ی خود با عنوان “تو که نیستی”را که در شب کنسرتش منتشر کرده بود نیز با همراهی طرفدارانش اجرا کرد.اتفاق ویژه این کنسرت با اجرای قطعه «پرواز» رقم خورد؛ این قطعه که در دومین آلبوم گروه آریان منتشر شده بود، این بار پس از مدت ها روی صحنه درحالی اجرا شد که با نواختن موسیقی این اثر، پیام صالحی نیز روی صحنه حاضر شد و در کنار محمدرضا گلزار این قطعه را اجرا کردند.

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

دومین اجرای محمدرضا گلزار در تهران میزبان میهمانانی چون:“فرهاد مجیدی، ناصر ملک مطیعی، امیرعباس گلاب، بهنام بانی، فرزاد فرزین، حسین یاری، منوچهر هادی و بهاره کیان افشار” بود.

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.