تاثیر پوزیشن های مختلف در رابطه زناشویی + آموزش

تاثیر پوزیشن های مختلف در رابطه زناشویی + آموزش

از پوزیشن ها، زیاد شنیده اید. در کانالهای ۲۰۰-۳۰۰ هزار نفری بازاری راه به راه درباره اش پست می گذارند و کتابها و اپلیکیشن های زیادی هم هست. حتی کاناپه های مخصوص سکس هم به بازار ایران آمده برای پوزیشن های خاص.

اما داستان پوزیشن ها، بیشتر یک داستان سرگرم کننده سکسی است. پوزیشن های عجیب و غریب، نه کاربردی هستند ( برای اجرای بعضیهایشان رسما باید ژیمناست بود!) و نه یاد گرفتنشان دردی دوا میکند. زوج هایی که دنبال تنوع اند هم، باید به دنبال ایجاد تفاوت های «ذهنی» و «احساسی» و «رفتاری» باشند؛ وگرنه با الگوی بازیگران فیلم های مستهجن کسی از رابطه زناشویی اش خیر بیشتری نمی بیند.

به طور کلی ۴ پوزیشن اصلی وجود دارد که درباره هر کدام یکی دو تا نکته ساده هست. بهترین پوزیشن مناسب خودتان را با در نظر گرفتن همان نکته ها می توانید انتخاب کنید و توجه به این سه ویژگی خودتان:

۱- طول آلت مرد

۲- احساس تنگ یا گشاد بودن موقع نزدیکی

۳- روش غالب تحریک زن ( نیاز به تحریک کلیتوریس، یا داخل واژن و تحریک عمیق تر )

1 – مرد روی زن

مرد روی زن می خوابد و بسته به اینکه پای زن بسته باشد یا باز، دیواره های واژن به هم نزدیک یا دور می شوند . پاهای بالا ( روی شانه مرد ) هم عمق واژن را کمتر می کند.

در طول تاریخ رایج ترین بوده، حداقل به ۳ دلیل :

اول: چون مرد غالب است و ریتم رابطه را او مدیریت می کند. مردها هم که همیشه دوست دارند رییس باشند.

دوم: بوسه و رابطه چشمی و کلامی و لمسی به صورت نزدیک وجود دارد.

سوم: همزمان با دخول، تماس بالای آلت زن با ناحیه بالای آلت مرد، باعث تحریک کلیتوریس می شود که به ارگاسم خانم کمک می کند، مگر اینکه طول آلت مرد خیلی بلند ( بیش از حدود 14 سانت ) باشد.

اما دو ملاحظه هم درباره این پوزیشن هست:

* عده ای معتقدند در حاملگی ، بعد از هفته ۲۰ به دلیل فشار به شکم مادر، مناسب نیست.

* برای آقایان مبتلا به زودانزالی، به دلیل انقباض عضلات کف لگن که انزال را تسریع می کند، پوزیشن مناسبی نیست.

2 – زن روی مرد

که در آن مرد دراز می کشد و زن روی مرد می نشیند.

سه نکته:

* برای خانم هایی که دیر به ارگاسم می رسند، می تواند ایده آل باشد چون تحریک کلیتوریس بهتر است و مدیریت حرکات به تحریک زن کمک می کند.

* برای مردان مبتلا به زودانزالی بهتر است چون در آن، عضلات کف لگن مرد ریلکس است.

* زاویه خم شدن زن، و پشت به مرد یا رو به او بودن، زاویه ورود آلت به واژن را تعیین می کند و ممکن است کمک کند به تحریک بن بست انتهای واژن؛ جایی که دیپ اسپات گفته می شود. ( البته وجود این نقطه هم اثبات نشده و حتی خیلی ضعیف تر از جی اسپات است که وجودش بین علما محل اختلاف است)

3 – مرد پشت زن

که در آن زن به حالت سجده قرار می گیرد و مرد پشت او. ارتفاع لگن زن می تواند پایین تر بیاید، تا جایی که با قرار گرفتن یک بالش زیر لگن به پایین ترین حد برسد.

نکته هایش این است:

* برای خانم هایی که برای ارگاسم نیاز دارند به تحریک کلیتوریس ( اکثر خانم ها ) پوزیشن خوبی نیست مگر اینکه همزمان مرد با دست کلیتوریس را تحریک کند.

* تنظیم ارتفاع لگن زاویه ورود آلت را تغییر می دهد برای تحریک دیپ اسپات، و بسته و باز شدن پاها، دیواره های واژن را از هم نزدیک یا دور می کند.

4 – زن کنار مرد

زن به پهلو خوابیده و مرد در پشت. طبیعتا برای آلت های بلندتر مناسب است و یک پوزیشن خوب برای سه ماهه سوم بارداری .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.