آیا اندازه آلت تناسلی مرد برای زنان مهم است

آیا اندازه آلت تناسلی مرد برای زنان مهم است ؟

احتمالا این چند سطر نتواند نگرانی های یک مرد از آلتش ، را که سال هاست اندام خودش را با بازیگران فیلم های مستهجن مقایسه می کند، از بین ببرد. همان طور که ممکن است نتواند تصاویر ذهنی زنی را اصلاح کند که دانسته هایش از سکس منحصر است به پچ پچ های آرایشگاه های زنانه. اما چه باور کنیم چه نکنیم، شواهد منطقی ( و نه شواهد مطالعاتی، چون تحقیق قابل استنادی در این زمینه انجام نشده) می گوید طول آلت تناسلی مرد، در کیفیت رابطه جنسی، نقش چندانی ندارد، که هیچ؛ اتفاقا می تواند تاثیر منفی هم داشته باشد؛

به دلایل زیر:

1- بزرگی آلت «احتمالا» دردناک است

واژن یک اندام کاملا قابل انعطاف است؛ گاهی آن قدر بسته که ورود یک انگشت را هم نمی تواند تحمل کند؛ گاهی آنقدر باز که سر جنین از آن عبور می کند. برای چنین اندامی، اساسا به کار بردن واژه تنگ یا گشاد کار سختی است. این از قطر، اما در مورد طول چطور؟

طول واژن یک زن ، در حالت عادی 7-8 سانتی متر است. در هنگام برانگیختگی تحریک جنسی ، طول واژن حدودا می شود 10-12 سانتی متر. نکته جالب این است که بیشترین پایانه های حسی در همان یک سوم ابتدایی واژن هستند. همه این ها یعنی، برخلاف تصور غالب مردم، آلتی که بزرگتر باشد، از نظر فیزیکی استرس بیشتری به بافت واژن وارد می کند و استرس بیشتر احتمالا یعنی درد بیشتر.

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.