پیشنهاد ویزیت رایگان برای دندانپزشکان

پیشنهاد ویزیت رایگان برای دندانپزشکان

با سلام

همان طور که می دانید، هزینه های دندان پزشکی ، نسبت به در آمد جامعه متوسط شهری هزینه ی بالایی است و متاسفانه بیشتر بیمه ها در این حوزه از سلامت بسیار ضعیف عمل کرده اند،

گاهی مشاهده می شود ، فردی به علت دندان درد به دندانپزشک مراجعه می کند ، دندانپزشک بعد از معاینه و یا انجام رادیولوژی به مراجعه کننده می گوید ،  روی دندان باید  عصب کشی انجام شود و دندان فرد را پر کند ، بیمار نیز به دلیل اینکه نمی تواند هزینه این کار را تامین کند و یا  فاقد بیمه ای است که هزینه های دندانپزشکی را پوشش دهد ، از دندانپزشک می خواهد که دندان او را بکشد .

مشاهده چنین صحنه هایی شایسته ملتی نیست که ، ناسیونالیست های آن سخن از کورش و داریوش و هخامنش  و… به میان می آورند و همچنین مذهبی های آن نیز از سر بریده و فرق شکافته و… دم میزنند.

حال اگر در میان شما کاربران عزیز، دنداپزشک وجود دارد و یا در سال های آینده فارغ التحصیل می شوید ، و یا در میان خانواده ، اقوام  و دوستان خود ، دندانپزشک وجود دارد ، حداکثر کاری که از این عزیزان بر می آید آن است که هفته ای یک روز بدون دریافت هیچ گونه وجهی و به صورت کاملاً رایگان، کار طبابت از قبیل پر کردن ، عصب کشی ، کشیدن( در صورت لزوم ) و… را انجام  دهند . اگر حداکثر آن را نمی توانید انجام دهید ، حداقل آن را انجام دهید یعنی به جای یک روز در هفته ، یک روز در ماه را رایگان طبابت کنید.

— ما در این جا خدایی نخواسته، قصد جسارت به هیچ صنف و گروهی را نداریم ، به خصوص دندان پزشکان عزیز ، که زحمات طاقت فرسایی را در دوران تحصیل متقبل می شوند و همیشه مواد مورد استفاده این رشته از طب از قبیل آمالگام و کامپوزیت و… جزء مواد گران قیمت است و همیشه نیز در حال افزایش است .  در همین جا از زحمات این عزیزان کمال تقدیر و تشکر را داریم . نقد ما بیشتر در مورد بیمه هاست.

 بنده از نوشتن این پست توقع معجزه ندارم ، اگر این طرح توسط 10 دندانپزشک محترم اجرا شود ، بنده به هدف خود رسیده ام.

شما در حال مشاهده مطلب پیشنهاد ویزیت رایگان برای دندانپزشکان لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.