بعضی از مردها دروغ میگن که قدردان زنان فداکار هستند

بعضی از مردها دروغ میگن که قدردان زنان فداکار هستند

سلام

میدونید ؟ بعضی از شما مردا دروغ میگید که قدر زنانی که دوست تون دارن و برای موفقیت شما تلاش میکنن رو میدونید. بعضی از اون مردایی که میگن میخواییم زنمون شاغل باشه، اینقدر تحصیلات داشته باشه ، فلان کاره باشه و بهمان باشه ، صد رحمت به اون مردها که حقیقت رو میگن.

اما روی صحبتم با اون مرداییه که به خودشون هم حتی دروغ میگن. دروغ میگید که قدردان زنان فداکار هستید. دروغ میگید که عاشق جمله “مرد از دامن زن به معراج میرسه” هستید. دروغ میگید که دوست دارید همسرتون مثل مثلا همسر علامه طباطبایی باشه. اینا همش حرفه.

منم یک دختر تحصیلکرده ام موقعیت خوبی دارم اما دخترها آگاه باشید که اگه مردی تو زندگیتونه که بعد از خدا به ایشون اعتقاد دارید و فکر میکنید با شعورترین و بهترین مرد روی زمینه بهتون گفت که فقط میخوام مادر خوبی باشی، فقط میخوام همسر خوبی باشی، نمیخوام خودت رو با شغل بیرون خسته بکنی، تربیت فرزند برام از درس خوندن تو ارزشش بیشتره و الی آخر باور نکنید. باور نکنید.

ادامه مطلب

شما در حال مشاهده مطلب بعضی از مردها دروغ میگن که قدردان زنان فداکار هستند لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.