عکس های جدید گریم متفاوت الهام حمیدی سریال سرزمین کهن

عکس های جدید گریم متفاوت الهام حمیدی در سرزمین کهن

عکس های جدید گریم متفاوت الهام حمیدی سریال سرزمین کهن

عکس الهام حمیدی بازگر توانایی که سریال روزهای بی قراری جدیدترین فیلم او از تلویزیون بود تصویری از گریمش در سریال سرزمین کهن منتشر کرد. الهام حمیدی در سرزمین کهن نقش مادر خوانده رهی را بازی کرده که شخصیت محوری و نقش اول داستان است.
در آخرین روزهای سریال سرزمین کهن و ادامه تجربه لذت بخش کار با اقای کمال تبریزی ، گارگردانی نمونه و در کنار یه تیم حرفه ای و همکاران مهربون و پر انرژی و تشکر ویژه از اقای جمال حاتمی ( دستیار کارگردان ) و دوست عزیزم سولماز صدر الاشرافی( گریم )

درباره سریال سرزمین کهن بیشتر بدانید

عکس های جدید گریم متفاوت الهام حمیدی سریال سرزمین کهن

«سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی سیدجمال سیدحاتمی مراحل پایانی تولید را می گذراند. این سریال به بررسی وقایع سیاسی، تاریخی و اجتماعی ایراناز سال1320 خورشیدی تاانقلاب 1357و در بستر زندگی یک پسر نوجوان می پردازد. فصل اول این مجموعه در بهمن ماه سال922 روی آنتن رفت اما پس از پخش چهار قسمت از سریال ، توهین و تحریف تاریخ ایل بختیاری از آن برداشت شد و موجی از اختلافات را در میان این افراد در پی داشت و پس از مدتی هم متوقف شد. اما به گفته سیدجمال حاتمی به ما فصل جدید این سریال با افزوده شدن بازیگران جدید روزهای پایانی خود را می گذراند.

عکس های جدید گریم متفاوت الهام حمیدی سریال سرزمین کهن

پیش از این گفته شده بود که زمان پخش این سریال بعد از به اتمام رسیدن پخش « معمای شاه » است اما هنوز زمان قطعی برای پخش «سرزمین کهن» مشخص نشده است. فصل اول این سریال از شبکه سه سیما پخش شد و فصل جدید آن از شبکه یک سیما پخش می شود.

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.