نظر دختران در مورد پسران مجلس گرم کن چیه ؟

نظر دختران در مورد پسران مجلس گرم کن چیه ؟

سلام بر همگی دوستان

یک سوالی من داشتم در خصوص مزاح و خنداندن بچه ها در کلاس دانشگاه

من از راهنمایی و دبیرستان عادت خاصی به تیکه انداختن داشتم یعنی یه چیزی میگم که خود معلم ها و دانش آموزان هم میخندیدند و جنبه مسخره کردن نداشت و خیلی حاضر جواب هستم و تو بیان مطالب تبحر خاصی دارم و اعتماد بنفسم در این موارد فواران میکنه .

حالا همین عادت رو در دانشگاه هم دارم و عمدتا اگر کلاس ها خیلی خشک باشه معمولا باید یه جوری مجلس گردونی کنم که وقت بگذره ولی فقط مواقعی که واقعا کلاس خسته کننده باشه و خود استاد هم یه جوری بی رمق باشه .

تو بعضی از کلاس ها دختر ها هم هستن که  تیکه ها جوری هست که همه رو تقریبا میخندونم بدون بی احترامی به کسی و خود استاد هم میخنده حتی ، حالا سوال من از دختر های محترم این هست که این کار چه منظره ای داره از نگاه آن ها ؟چون غالبا دیدم بعضی از دختر ها یه حالت خاصی مثل حالتی که  دختری عاشق یه پسر شده به آدم نگاه میکنن .

و این رو هم بگم من کاملا مغرورم و اول کلاس که وارد میشم سرم رو پایین میندازم و به هیچ وجه من الوجوه علاقه به دوستی با جنس مخالف ندارم و این کار رو خیانت به همسر آینده ام میدونم ولی بعضی ها شاید بگن دو شخصیتی هستی ولی واقعا هدفی ندارم و این کارا رو قبل دانشگاه هم انجام میدادم

تشکر

شما در حال مشاهده مطلب نظر دختران در مورد پسران مجلس گرم کن چیه ؟ لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.