یارانه اردیبهشت و خرداد 96 درآمد دولت از یارانه ها چقدر است

درآمد دولت از یارانه ها

یارانه اردیبهشت و خرداد 96 درآمد دولت از یارانه ها چقدر است

سود یارانه ها برای دولت چقدر است

درآمد دولت از یارانه ها 85 هزار میلیارد تومان است و حساب کردن آن با یک ماشین حساب ساده نیز امکان پذیر است ولی به افکار عمومی گفته می شود که کسری وجود دارد. به خصوص در حال حاضر که سه مرتبه اصلاح قانون صورت گرفته است.

اخبار جدید فرزین در ادامه با بیان اینکه ما به هدفمندی یارانه ها به این جمع بندی رسیدیم که برای اصلاح کشور نیاز به اصلاح ساختاری داریم، تصریح کرد: بنابراین ما به منظور اصلاح ساختار اقتصادی کشور برنامه تحول اقتصادی را در 7 بند تدوین کردیم.


دبیر سابق ستاد هدفمندی یارانه ها با تاکید بر اینکه امروز همه پذیرفته اند که بهترین روش یارانه ها پرداخت نقدی است ، به برخی ادعاها درباره گداپرور بودن این روش اشاره کرد و افزود: علیرغم این ادعاها امسال خود آقایان به کمیته امدادی ها 3 برابر یارانه داده اند. آیا این پرداخت یارانه ها گداپروری بود ؟ تا زمانی که ما این کار را انجام دادیم سختی های زیادی وجود داشت اما بالاخره پرداخت یارانه ها جا افتاد.

یارانه اردیبهشت و خرداد 96 درآمد دولت از یارانه ها چقدر است

وی تاکید کرد: هدفمندی یارانه ها یک ریال هم کسری درآمدی نداشت و همین حالا نیز یارانه کمیته امداد را سه برابر کرده اند در حالی که همین ها می گفتند ما کسری داریم.

زمان واریز یارانه اردیبهشت 96

طبق آخرین گفته دکتر ایزدی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها: “ یارانه نقدی اردیبهشت 96 از بامداد روز 1396/02/27 قابل برداشت خواهد بود.”

امسال تا این لحظه یارانه های فروردین پرداخت شده و یارانه اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی و بهمن اسفند 96 باقی مانده است.

مبلغ یارانه اردیبهشت 96 نیز همانند ماه ها و سال های گذشته به ازاء هر نفر 455,000 ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می باشد.

تا مرحله 74 یارانه هر فرد ایرانی تاکنون 33,670,000 ریال یارانه از دولت دریافت کرده، که این طرح از آذر ماه سال 1389 آغاز شده است

زمان واریز یارانه ها خرداد 96

1396/02/27

یارانه اردیبهشت و خرداد 96 درآمد دولت از یارانه ها چقدر است

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.