ماجرای بستن صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت به درخت

ماجرای بستن صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت به درخت

ماجرای بستن صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت به درخت

عکس : صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما گفت:مدتی بیمار بودم واستخوان هایم درد می کردند و در واقع این درد شدید از ناحیه کتف به سایر نقاط بدنم منتقل شده بود.بازیگر زن

اطلاعات عمومی وی ادامه داد:مشکل مفصلی در کتفم از زمان سریال امیر و غول چراغ جادو اثر امیر حسین قهرایی ایجاد شد.

کیانفر توضیح داد:درآن فیلم مرا به عنوان یک مجرم به درختی بستند و حدود 4 ساعت به درخت بسته شده بودم والان نتیجه این اتفاق را می بینم که تاندون ها در ناحیه کتف مشکل پیدا کرده است.

وی یادآور شد: سر مشکل استخوان ها به پزشک مراجعه کردم و خدا را شکر این دکتر به من کمک کرد که با لطف پروردگار هم اکنون حال خوبی دارم و مشغول فعالیت هستم.

بازیگر سریال پرمخاطب پهلوانان نمی میرند ” تصریح کرد:این اتفاق مربوط به سال 79 بود که به یاد دارم از نظر مالی هیچ چیزی به هیچ فردی داده نشد البته این بخش از موضوع برای من چندان اهمیتی ندارد.

وی اظهار کرد: وقتی سر کار می روم ، حال بسیار خوبی دارم و باورم نمی شود که بیمار بودم.

صدیقه کیانفر همچنین افزود:هم اکنون بعد از ظهرها به رادیو می روم وسر کار محمدعمرانی هستم. این فعالیت در شبکه رادیویی نمایش انجام می شود که 24 ساعته است وهمیشه نمایش پخش می کند.

وی درادامه صحبت های خود گفت:خدا را شکر رادیو مرا فراموش نکرده و برای نمایش ها همیشه ازمن دعوت به عمل می آورد و این موضوع باعث خوشحالی من است.

این بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما تصریح کرد:به عنوان نمونه بخشی از این هفته را با محمدعمرانی کار کرده ام و از سه شنبه به بعد با آقای پیشگر به فعالیت می پردازم و حضوردر محیط کار به من انرژی وسلامتی قابل ملاحظه ای می دهد.

وی خاطر نشان کرد:من همان صدیقه کیانفری هستم که در مجموعه “پهلوانان نمی میرند” به ایفای نقش پرداختم و هیچ تفاوتی با آن زمان ندارم تنها کمی سنم افزایش پیدا کرده اما نمی دانم که چرا برای حضور در آثار نمایشی از من دعوتی نمی شود.

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.