برخورد با اندک کسانی که آرامش وبلاگ رو به هم میزنند

برخورد با اندک کسانی که آرامش وبلاگ رو به هم میزنند

سلام

این جا هم مثل فضای واقعی نیاز به آرامش داره . خطابم فقط به یه عده ی قلیل هستش که فکر می کنن می تونن با پرخاش نظرشون رو به طرف مقابل تحمیل کنن . خطابم کسانی هستند که به خودشون حق میدن دیگران رو تمسخر و تحقیر کنن . کسانی که نظر خودشون رو عالمانه و نظر دیگران رو جاهلانه می دونن .

این پست رو ایجاد کردم که بگم حفظ آرامش وبلاگ برای بنده از اهمیت بالایی برخورداره ، فضای عمومی وبلاگ آرومه ، منتهی در بعضی از پست ها ، متاسفانه برخی از کاربران ، بخش نظرات رو با میدون جنگ اشتباه میگیرن و می خوان هر طور شده نظرشون رو به دیگران تحمیل کنن حتی با توهین و تمسخر و … .

اگه کاربری در نظراتش چیزی گفته که از نظر شما اشتباهه ، لطفا با آرامش اشتباهش رو متذکر بشید ، اگه نمی تونید لازمه که بگم هیچ مسئولیتی گردن شما نیست . شما می تونید در صفحه ی ارتباط با مدیر ، به بنده تذکر بدید که چرا فلان نظر رو تائید کردید ولی این اجازه رو ندارید که در بخش نظرات وبلاگ پرخاشگری کنید . بنده و کسانی که می تونن روی اعصاب شون مسلط باشن اون نظر اشتباه رو نقد خواهیم کرد .

بنابراین با عرض معذرت ، هیچ کسی حق نداره با تحقیر ، توهین ، نیش و کنایه و … با یک کاربر دیگه برخورد کنه . بنده از کسانی که خودشون رو مذهبی معرفی می کنن چند برابر کسانی که این ادعا رو ندارن انتظار حفظ آرامش دارم .

نکته : اگه نظر شما تائید نشد و خواستید علت رو بدونید به پست زیر مراجعه بفرمائید و عنوان پستی که نظر دادید رو بگید .

ارتباط با مدیر وبلاگ

شرمنده

شما در حال مشاهده مطلب برخورد با اندک کسانی که آرامش وبلاگ رو به هم میزنند لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.