من منتظر یه رتبه افتضاحم

من منتظر یه رتبه افتضاحم

سلام

من دانش آموز فوق العاده درسخونی بودم و از ابتدایی تا سوم دبیرستان معدلم عالی بود اما امسال که پیش  دانشگاهی بودم بخاطر یه اشتباه ، از درس و مدرسه دلزده شدم و خیلی افت کردم . منی که تک تک سلول های قلبم برای درس میتپید و عاشق این بودم که پزشک بشم ، چهار ماهه بخاطر افسردگی که فقط خواهرم  میدونه دست به کتابام نزدم و فقط برای امتحانات پایان ترم دو سه ساعت میخوندم و به معدل ۱۷ رسیدم . همه ی اقوام و آشنایان فکر میکنن دو روز دیگه که کنکور دارم رتبم عالی  میشه ولی من منتظر یه رتبه افتضاحم که میدونم با دیدن رتبه م قلب پدر و مادرم میشکنه . هیچ وقت فکر نمیکردم که وضعیت درسیم به اینجا برسه .

پدر و مادرم خیلی برام زحمت کشیدن و من شرمنده عرق هایی میشم که اونا سر کارشون برای من میریزن .

میخوام پشت کنکور بمونم و قسم خوردم که سال بعد فقط و فقط درس بخونم و به حاشیه ها توجه نکنم ولی چیزی که آشوب درونم به پا کرده ، رتبه کنکور امسالمه که مطمئنم ۱۰ هزار به بالا  میشه ( منطقه ۳ ) و مطمئنم اگه مامان بابام این رو ببینن حتما ازم ناامید میشن . من خیلی کم دروغ میگم ولی مجبورم اگر رتبه ها اومد یا بگم که گزینه ها رو جا به جا وارد کردم ، این طور دیگه مورد قضاوت فامیل و آشنایی که فضولن و تو کارای شخصی بقیه دخالت میکنن ، قرار نمیگیرم یا کاری کنم که پاسخ برگم صحیح نشه .

خواهش میکنم راهنماییم کنید

شما در حال مشاهده مطلب من منتظر یه رتبه افتضاحم لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.