صفحه حمایت از کالای ایرانی

صفحه حمایت از کالای ایرانی

سلام

میخواستم از این پست برای معرفی کالاهای برتر ایرانی استفاده کنیم ، می خوام پست در دسترس باشه تا بشه مرتب آمار کالاهای جدید اضافه کرد .

یعنی از تمام محصولاتی که وجود داره ، کاربران بیان نظر بدن که در حال حاضر فلان محصول در ایران کدوم مارکش بهتر و با کیفیت تر هست. چون بعضی موقع ها یک ایرانی ، دوست داره برای کمک به وطنش و ایجاد شغل از محصولات وطنی استفاده کنه اما واقعا به ا‌ون اندازه که با مارک ها و برندهای خارجی آشناست متاسفانه با برندهای با کیفیت داخلی آشنا نیست و از طرفی براشم مقدور نیست که مثلا  ۳۰ نمونه محصول ایکس ایرانی امتحان کنه تا بالاخره حساب دستش بیاد و به کیفیت تک تکشون پی ببره ، حوصله شم نداره مصرف کننده ، سریع میره همون مارک معروف محصول ایکس خارجی رو میگیره.

شاید با لحاظ یه سری شرایط ، گسترده تر هم بشه تو این پست معرفی کرد ، مثلا معرفی بهترین کارگاه صنایع چوبی شهرتون یا قالی شویی ها ، تزئیناتی ها و …

تشکر

پاسخ :

سلام

ممنون از پیشنهاد بسیار عالی شما

در صورتی که مایل باشید به صورت جزئی تر به معرفی محصولات ایرانی بپردازیم . در واقع پیشنهاد می کنم این صفحه تبدیل بشه به پنجمین راه برای ارسال مطلب به خانواده برتر .

نمونه پست های پیشنهادی :

معرفی کارگاه … در شهر …

معرفی بهترین قالی شویی ها در شهر …

بهترین مایع ظرف شویی ، پودر لباس شویی و … ایرانی

و …
موفق باشید

شما در حال مشاهده مطلب صفحه حمایت از کالای ایرانی لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.