خودم رو برای مجرد موندن آماده کردم

خودم رو برای مجرد موندن آماده کردم

عرض سلام و احترام .

من پسری ام 25 ساله و به لطف خدا مذهبی .. در حال حاضر هم مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد الهیات – فقه و حقوق دانشگاه علامه  هستم . در مورد کار هم که چه عرض کنم کار ثابتی ندارم دارم تلاش میکنم تا در آزمون وکالت نتیجه مطلوبی کسب کنم و وارد شغل وکالت بشم و رسما وکیل شم و شغل ثابت داشته باشم . 

و  خانواده هم در این حین خیلی فشار میاره که باید به فکر ازدواج و زندگی مشترک باشم اما  الان من دلم چندان به ازدواج  روشن نیست …  از یه جهت وضعیت نابسامان اقتصاد کشور رو که میبینم بی خیال زندگی مشترک میشم چرا که اصلا در صورت تحقق ازدواج  زندگی پیشرفتی نداره هر چی میدَوی و تلاش میکنی به هیچ جا نمیرسی.

از جهت دیگه هم بعضی از دختر خانوم های مذهبی با اینکه وضعیت اقتصادی رو میبینن که تعریفی نداره اما باز بحث مادیات و پول رو مطرح میکنن و عنوان میکنن که ملاک شون واسه ازدواج ایمان و اخلاقه که کلا این موضوع از اساس اشتباهه و در عمل جور دیگه اقدام میکنن و قابل ذکر هست اگر برای ازدواج معیار ایمان و اخلاق بود که این همه مجرد نداشتیم …  و اینکه فراهم کردن بعضی چیزایی که خواسته میشه از جانب دختر خانوم های مذهبی و محجبه به عمر 20  یا 30 سال یه جوون که بیشترش رو هم تو دانشگاه بوده قد نمیده

سرتون رو درد نیارم …

خودم رو برای مجرد موندن  آماده کردم و انگیزه ای هم ندارم واسه ازدواج ، گفتم ان شاء الله از مقطع ارشد فارغ التحصیل بشم برم وکیل بشم و خودم رو با کار و وکالت پرونده ها مشغول کنم

نتیجتا خواستم نظرات شما رو بدونم که من و امثال من با این وضعیت آیا درسته که زندگی مشترک رو شروع کنیم ؟ …

التماس دعا یا علی

شما در حال مشاهده مطلب خودم رو برای مجرد موندن آماده کردم لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.