دانلود بازی RiME لینک مستقیم

 دانلود بازی RiME لینک مستقیم

 دانلود بازی RiME لینک مستقیم

بازی RiME برای pc

دانلود بازی و نرم افزار : عنوان Rime یک بازی ماجراجویی تک‌ نفره است و در آن نقش پسری را ایفا خواهید کرد که پس از غرق شدن کشتی‌ اش، وارد یک جزیره می‌شود و باید برای فرار از آنجا تلاش کند. وظیفه شما در بازی حل کردن پازل‌ های مختلف است که هریک مکانیزم متفاوتی دارند. همچنین این بازی دنیای بسیار رنگارنگی داشته و از رنگ‌های شاد در طراحی آن استفاده شده است. در سالی که یک سری از بهترین بازی‌ های نسل فعلی عرضه می‌شوند، Rime آنقدر خاص هست که بتواند خودش را مطرح کند.

با اینکه گیم‌ پلی این بازی تجربه کاملا جدید و اورجینالی نیست، اما مناظر بی‌نهایت زیبای بازی و همچنین موسیقی‌های عالی آن، باعث شده‌اند تا مدام دلتان برای بازی تنگ شود و بخواهید که آن را بیش‌تر و بیش‌تر بازی کنید. همچنین دنیای بازی نیز پرجزییات است و همین باعث می‌شود تا دوست داشته باشید که گوشه به گوشه آن را بگردید.

پایان بازی Rime واقعا عالی است و باعث می‌شود تا بفهمید که اتفاقات رخ داده در طول بازی، چه معنایی داشته‌اند. به شخصه پس از تمام کردن بازی، دوباره آن را شروع کرده و سعی کردم این بار با دید جدیدی سراغ آن بروم و حتی سعی کنم آیتم‌ها و مواردی را که جمع نکرده‌ام، به دست بیاورم. درست است که بسیاری از المان‌های بازی آشنا و شناخته‌شده هستند، ولی بازی به خوبی از تمام این موارد برای رسیدن به یک پایان‌بندی عالی بهره برده است.

لینک دانلود :

 

  • حجم فایل: 7.6گیگابایت
  • منبع و پسورد : www.downloadha.com

 

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

دانلود پارت 4: Direct Link

 

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.