رابطه جنسی با هدف کسب درآمد

روسپی خانه های تهران اخبار جدید + عکس

روسپی خانه های تهران اخبار جدید + عکس

آدرس روسپی خانه های تهران + عکس دختران روسپی تهران 1396

روسپیگری چیست ؟

روسپیگری که عبارت است از برقراری رابطه جنسی با هدف کسب درآمد مادی، دارای قدمتی چندهزارساله در تاریخ است. اما آنچه امروزه وجود آن را نگران کننده تر از قبل می کند، رواج اشکال مختلف روسپیگری به صورت یک صنعت گسترده در کل جهان است.

به گزارش مهرخانه، در کنار روسپیگری حضوری و خیابانی که مدل سنتی روسپیگری است، امروزه به طور گسترده ای با روسپیگری مجازی در محیط اینترنتی رو به رو هستیم. روسپیگری سنتی و حضوری با روسپیگری مجازی دارای تفاوت های بارزی است. بارزترین این تفاوت ها این است که روسپیگری مجازی، حضوری نیست، فیزیکی و لمسی نیست، بلکه در چارچوب روسپیگری صوتی و یا تصویری محقق می شود. روسپیگری اینترنتی مدت زمان زیادی نیست که در جامعه ایرانی باب شده است. گذری به سابقه این عمل نشان می‌دهد که اولین روسپیان اینترنتی کار خود را از شبکه اجتماعی 360 آغاز کردند.

مکان زنان خیابانی در تهران

بعد از آن یاهو مسنجر و اتاقک های چت روم طرفداران زیادی یافت و با گسترش روزافزون استفاده از فیس‌ بوک در میان جوانان ایرانی، این پدیده وارد این شبکه پرطرفدار نیز شد. همزمان با این اتفاق بود که توسعه ارتباطات تصویری در چت‌ روم یاهو، باعث شد تا پدیده روسپیگری مجازی به شکل تصویری نیز رواج یابد. اتفاقی که به سرعت در میان روسپیان اینترنتی رشد پیدا کرد و حالا در هیچ کدام از اتاق ‌های چت نیست که حداقل یکی از آنها نباشد. البته در کنار چت روم ها و امکانات تصویری سیستم های رایانه ای(webcam)، باید از امکان ارتباط تصویری(رایتل) و گفتگویی (وایبر، کیک، تانگو و… ) روی تلفن های همراه هم نام برد که همراه با امکان اتصال به اینترنت، ارتباط صوتی و تصویری میان افراد را ساده تر کرده است. پدیده ای که مانند هر تکنولوژی مدرن دیگری دارای دو وجه است؛ یک روی آن پیشرفت ارتباطات و نزدیک کردن افراد به یکدیگر و روی دیگر، سوءاستفاده از آن در جهت رواج روسپیگری

ادامه مطلب

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.