شلوار را با كفش های رسمی

آموزش قدم به قدم جذابیت بیشتر در مردان

آموزش قدم به قدم جذابیت بیشتر در مردان

آموزش قدم به قدم جذابیت بیشتر در مردان

جذابیت مردان

چه تیپ مردانه ای زنان را جذب خود می کند

اطلاعات عمومی و سبک زندگی : خیلی ها معتقدند رسیدگی به استایل و پوشش آقایان خیلی ساده تر از دغدغه های خانم ها در همین مورد است. شاید به دلیل اینکه آقایان درباره پوشش، راحت تر فکر می کنند و شرایط را ساده تر می بینند. با این حال وقتی پای سلیقه خانم ها به میان می آید، کار برای آقایان هم سخت می‌شود.

تا به حال پیش آمده همسرتان به شما بگوید چطور خوش تیپ تر می شوید و چطور از خوش تیپی فاصله می گیرید؟ خب، شاید تا به حال به روی تان نیاورده باشید اما این را بدانید که برای قریب به اتفاق خانم ها المان های مشترکی از خوش‌تیپی همسرشان وجود دارد که بد نیست از آنها مطلع شوید. در این صورت است که شما می‌توانید بدون اینکه همسرتان نکته‌ای را درباره ظاهرتان به شما گوشزد کند به یک جنتلمن واقعی تبدیل شوید .

خوش سلیقگی در کفش پوشیندن مردان

باور کنید اولین چیزی که توجه هر کسی را در استایل آقایان به خود جلب می‌کند کفش آنهاست. جالب است بدانید کارشناسان استایل می‌گویند کفشی که به پا می‌کنید قبل از اینکه خودتان حرفی بزنید، می‌تواند خیلی چیزها را درباره شما روشن کند! شکل و شمایل کفش، رنگ آن، تمیز بودنش، ست شدنش با ظاهرتان و همه این عوامل از میزان اهمیت شما به استایل‌تان خبر می‌دهد.

ادامه مطلب

Copyright khetimeti.ir © 2017 - Allrights Reserved.